زندگی سبز
حسبنا الله و نعم الوکیل

بالهایت را باز کن به سوی معبود حقیقی پرواز کن

 

بودن را باور کن وتا زمانی که هستی با عشق زندگی کن.لازمه عشق یک ارتباط عارفانه است پس به نیت قربت اماده شو وضو بگیر وباتن پوشی از دعا ومناجات در محلی ارام،دلبستگی دنیوی را قطع کن وبه هیچ چیز جز او نیندیش. شماره بگیر واز ته قلب صدایش کن و او را به بزرگی ویکتا بودن یاد کن.

میخواهی اسمان دلت ابی وخورشید روشنگر زندگیت باشد. میخواهی زبان گلها را بدانی وراز خلقت را دریابی پس به او توکل کن ودستهایت را بالا ببر،وجودت را سرشار از عشق وتمنا کن و به او بگو دوستش داری وفقط او را می ستایی،از او کمک میجویی،بخواه که راه راست را به تو نشان دهد،خودت را گم کن بگذار هیچ نقشی از تو در زمین نماند ، بالهایت را باز کن به سوی معبود حقیقی پرواز کن.از او بخواه گاهی اختیار رااز تو گرفته وبه جایت تصمیم بگیرد.

وقتی اورا به بزرگی یاد کردی ودر برابرش سر به سجده نهادی وقتی صدای ناله هایت به عرش کبریا رفت وقلبت تپید،زمانی که قطرات اشک در چشمان زیبایت حلقه زد وگرمی اش را بر گونه ات حس کردی ،ان هنگام که در گفتن ایاک نعبد وایاک نستعین دلت شکست و صدایت لرزید،بدان که گوشی را برداشته است و بشارت میدهد بنده من بگو چه میخواهی تا دعایت را اجابت کنم اگر به صلاح تو باشد همه چیز به تو عنایت میکند .

دوست من دعا کن همیشه با تو در تماس باشد واگر روزی یادت رفت زنگ بزنی تو را بیدار کند وعبادت را در تو بپروراند تنها سعی کن برای چند لحظه به جز او همه چیز را فراموش کنی

[ ۱۳٩۱/۱٠/٦ ] [ ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ ] [ هانیه.ن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

خدا را بخوان در هر لحظه تنها رفیق ما اوست من و تو تنها نیستیم غمگین مباش
نويسندگان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب